Szkolny Klub Sportowy

msit.png

BOHATERON

bohateron.png

MAŁY MISTRZ

maly_mistrz.png

AKADEMIA

akademia bezpiecznego puchatka.png

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Aktualnosci

 

 ,,Dzieci rodzą się ze skrzydłami, a nauczyciele pomagają im je rozwijać" - takie motto przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. To Janusz Korczak, jako wybitny pedagog, powiedział, że nauczyciele pomagają dzieciom  w zdobywaniu nie tylko wiedzy, ale też kształtują w dzieciach otwarty i empatyczny stosunek do ludzi i świata. Życie szkolne bywa różne: wesołe, smutne, łatwe, skomplikowane, ale zawsze jest ktoś na kogo można liczyć w każdej sytuacji: NAUCZYCIEL. 
        W dniu 15 października społeczność uczniowska pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego zaprosiła nauczycieli i pracowników szkoły na uroczystą akademię, podczas której pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, zaś starsi uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny ,,Dla naszych nauczycieli". Uczniowie zaprezentowali wiersze o nauczycielach i ich pracy, zaśpiewali kilka energetycznych piosenek, a na koniec złożyli życzenia i odśpiewali gromkie ,,Sto lat". Każdy pracownik otrzymał też piękną czerwoną różę od całej społeczności uczniowskiej. Uczniowie pierwszej klasy otrzymali dyplom, swoja pierwszą szkolną legitymację oraz pamiątkowy medal! 
      W kolejnej części uroczystości głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców, składając nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowania za codzienny trud, zaangażowanie i cierpliwość oraz życząc dalszych sukcesów. Do życzeń dołączony został piękny tort wykonany własnoręcznie przez rodziców. Uroczystość zakończyła Pani Dyrektor, która podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom za ich pracę, kreatywność, zaangażowanie i oddanie zawodowe. Przy okazji święta za wyróżniającą pracę 4 nauczycieli i 1 pracowni obsługi otrzymali Nagrodę Dyrektora. Po akademii uczniowie pod opieką wychowawców bawili się w rytm dyskotekowych przebojów na szkolnym holu do odjazdu autobusu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podwórko Nivea

NASZA STRONA FB

NASZA SZKOŁA

pict0008.jpg