Szkolny Klub Sportowy

msit.png

BOHATERON

bohateron.png

MAŁY MISTRZ

maly_mistrz.png

AKADEMIA

akademia bezpiecznego puchatka.png

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Aktualnosci

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

    

  Pod patronatem fundacji Green Office Ecologic w naszej szkole odbyła się akcja ekologiczna „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. W terminie od 5 listopada do 31 grudnia uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i okoliczni mieszkańcy mieli możliwość nieodpłatnego oddania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Za uzbierane kilogramy otrzymamy  sprzęt sportowy lub materiały biurowe.  Celem akcji było nie tylko zebranie jak najwięcej elektrośmieci, ale także kształtowanie zachowań proekologicznych oraz podnoszenie świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania elektrośmieci.

 

 

Podwórko Nivea

NASZA STRONA FB

NASZA SZKOŁA

pict0001.jpg