Szkolny Klub Sportowy

msit.png

BOHATERON

bohateron.png

MAŁY MISTRZ

maly_mistrz.png

AKADEMIA

akademia bezpiecznego puchatka.png

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Aktualnosci

Dzień Babci i Dziadka

Fot. MAGIA UŚMIECHU G. Rosiak

 

‘’Wszystkiego Najlepszego Babciom i Dziadkom z okazji Ich Święta’’ – to życzenia, które usłyszeli seniorzy od swoich wnuków w Dniu Babci  i Dziadka.

Zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Popowie Borowym  goście  wysłuchali i  obejrzeli część artystyczną opowiadającą o  czasach młodości i życiu teraźniejszym babć i dziadków. Jak zawsze widownia pękała w szwach.  Babcie i Dziadkowie bowiem, to goście, którzy nigdy nie zawodzą i przybywają tłumnie na występy ukochanych wnucząt.  Piosenki, tańce i słowa miłości kierowane przez uczniów do seniorów  bardzo podobały się wszystkim.  Wysiłki młodych  artystów zostały nagrodzone.  Były  brawa , duma i radość na twarzach zgromadzonych,  a w oczach łzy wzruszenia.

Przy okazji tak wspaniałego święta swoją kilkumiesięczną pracą pochwalili się również uczestnicy szkolnego koła teatralnego, pokazując krótką opowieść o szacunku, tolerancji oraz relacjach miedzy młodymi  i starszymi .

                Po występach uczniów, głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców,  przekazując zebranym gościom moc serdecznych życzeń. Jak zawsze były też  podziękowania dla  wnucząt i nauczycieli za wspaniały występ. Przekazane  przez przedstawicielkę naszych wspaniałych gości, okraszone zostały górą słodyczy.  Tego dnia radości i uśmiechom nie było końca.

                Finał uroczystości to dwie niespodzianki, przygotowane przez Radę Rodziców- okazały, piętrowy tort, przygotowany przez p.Wilskich,  którym poczęstowano gości i całą społeczność szkolną oraz  wspólna sesja zdjęciowa.  Ten cudowny dzień pozostanie w  naszych wspomnieniach.  A piękne zdjęcia będą  jeszcze długo przypominały o wydarzeniu, którego autorami byli: Nauczyciele, Rada Rodziców,  Wnuczęta oraz Babcie i Dziadkowie.

 

JK

 

Podwórko Nivea

NASZA STRONA FB

NASZA SZKOŁA

pict0012.jpg