NASZA SZKOŁA

pict0008.jpg

Zegarek

Ulti Clocks content

Szkolny Klub Sportowy

msit.png

ZDROWO JEM WIĘCEJ WIEM

zdrowojem.png

MAŁY MISTRZ

maly_mistrz.png

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Nasze osiągnięcia

W dniu 5.04.2017 uczennice naszej szkoły: Natalia Mikulska i Oliwia Karpińska,reprezentowały gminę Nasielsk na powiatowych zawodach sportowych w drużynowym tenisie stołowym,które zostały rozegrane w SP Nr5 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Do zawodów zgłoszono szkoły z Orzechowa, Łomnej, Popowa Borowegooraz gospodarze turnieju SP Nr. 5 Nowy Dwór Mazowieckiego.

 Pierwszy i najcięższy mecz rozegraliśmy z gospodarzami turnieju, po długiej i nerwowej  walce wygraliśmy 3:1. Kolejnym naszym rywalem była drużyna z  Orzechowa, którą pokonaliśmy 3:0. Ostatnim naszym rywalem był zespół z Łomnej. Po wygranych dwóch poprzednich pojedynkach nasze reprezentantki ze spokojem i uśmiechem na twarzach pokonały rywalki 3:0.

Dzięki wygranym wszystkim pojedynkom zdobyliśmy pierwsze miejsce w zawodach powiatowych.

Teraz czeka nas wyjazd do Serocka na zawody rejonowe, które odbędą się 11.042017 roku.

A.Gąsecki