NASZA SZKOŁA

pict0003.jpg

Zegarek

Ulti Clocks content

Szkolny Klub Sportowy

msit.png

ZDROWO JEM WIĘCEJ WIEM

zdrowojem.png

MAŁY MISTRZ

maly_mistrz.png

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Nasze osiągnięcia
 
W piątek 21 kwietnia 2017 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie:
 
Natalia Mikulska(kapitan),
Michał Żbikowski,
Jakub Krzyżewski,
Dawid Zaremba,
Jakub Charzyński,
Bartosz Strzeszewski,
Jakub Pasztelan,
Jan Laskowski,
wzięła udział w gminnych zawodach sportowych w piłce nożnej.
 
Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn, rozegraliśmy cztery mecze, pierwszy wygrany gładko 4:0 z SP Dębinki. Drugi mecz przegraliśmy wysoko z gospodarzem SP Nasielsk 0:5. Trzeci mecz był bardzo ważny dla naszego zespołu, ponieważ walczyliśmy o drugie miejsce z SP Stare Pieścirogi.  Niestety przegraliśmy 1:2. Na szczęcie SP Stare Pieścirogi swój ostatni mecz zremisowała z SP Budy Siennickie. Dzięki temu otworzyła się dla nas szansa na zajęcie drugiego miejsca, jeśli wygramy swój ostatni mecz z SP Budy Siennickie. Dzięki zaangażowaniu całej drużyny i walce do końcowego gwizdka wygraliśmy 2:1.
Zawody zakończyliśmy na drugim miejscu.
A.Gąsecki