NASZA SZKOŁA

pict0007.jpg

Zegarek

Ulti Clocks content

Szkolny Klub Sportowy

msit.png

ZDROWO JEM WIĘCEJ WIEM

zdrowojem.png

MAŁY MISTRZ

maly_mistrz.png

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

Aktualnosci

     Ostatni dzień karnawału był jednym z najbardziej kolorowych i roztańczonych dni w naszej szkole. Tego dnia bowiem odbył się  bal karnawałowy. Szkoła gościła wróżki, baletnice, królowe, damy a także liczną grupę żołnierzy, policjantów i zamaskowanych postaci. Odwiedził nas Zorro, przepiękny kot i wiele innych bajkowych postaci. Imprezę uświetnił swoją obecnością pan Tomasz Czernecki, który zajął się oprawą muzyczną i efektami świetlnymi, dzięki czemu nasza szkoła była niczym prawdziwa sala balowa. Przy akompaniamencie skocznych i znanych piosenek dzieci radośnie bawiły się przez długi czas. Dla wszystkich przedstawiciele Rady Rodziców przygotowali pyszny poczęstunek. Mamy, które  pracowały tego dnia przy obsłudze uroczystości przygotowały stosy kolorowych kanapek oraz słodkości dla dzieci. Nikt nie wyszedł z pustym brzuchem. Tego dnia radości, śmiechom, podskokom i tańcom nie było końca. Dzieci uśmiechnięte, choć troszkę zmęczone opuściły szkolne mury ale ich uśmiechy  były tego dnia najlepszą nagrodą dla organizatorów, którym z tego miejsca chcemy podziękować za ogromne wsparcie i zaangażowanie w przygotowanie balu.

 I.Łyczkowska